“AzerGold” QSC Daşkəsəndə aztəminatlı ailələrə Ramazan sovqatı təqdim edib
“AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti (QSC) tərəfindən müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə Daşkəsən rayonunda növbəti sosial yardım aksiyası keçirilib.
Aksiya çərçivəsində QSC-nin əməkdaşları rayonun Quşçu kəndi və eyniadlı qəsəbəsində yaşayan aztəminatlı ailələri ziyarət ediblər. Vətəndaşlara Səhmdar Cəmiyyətin adından bayram təbrikləri çatdırılıb, müxtəlif ərzaq məhsullarından ibarət sovqatlar təqdim edilib.
Qeyd edək ki, “AzerGold” QSC-nin Sosial Təsir və Məsuliyyət üzrə siyasəti çərçivəsində mütəmadi icra edilən bu tip aksiyalar sosial-iqtisadi yönümlü dövlət proqramlarına dəstək xarakteri daşıyır. Cəmiyyət hasilat və istehsalat fəaliyyəti göstərdiyi bölgədə yaşayan vətəndaşların hərtərəfli qayğı ilə əhatələnməsi, rifah halının yaxşılaşdırılması istiqamətində davamlı olaraq sosial layihələr icra edir.

AzerGold CJSC Presented Ramadan Holiday Gifts to Low-Income Families in Dashkasan
AzerGold Closed Joint Stock Company (CJSC) has held another social aid campaign in the Dashkasan region on the occasion of the holy Ramadan Holiday.
As part of the campaign, the CJSC’s employees visited low-income families in the Gushchu village and the cognominal settlement. On behalf of the Joint-Stock Company, citizens received holiday greetings and gifts of various food products.
It should be noted that such campaigns, held regularly as part of AzerGold CJSC’s Social Impact and Responsibility policy, have the nature of supporting socioeconomically oriented state programs. The Company continuously implements social projects aimed at comprehensive care and improvement of the welfare of people living in the region of its production activity.