“AzerGold” QSC-nin “Təqaüd proqramı” müsabiqəsi çərçivəsində test imtahanı keçiriləcək
“AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti (QSC) tərəfindən dağ-mədən sahəsi üzrə təhsil alan ali məktəb tələbələri üçün elan edilmiş ikinci “Təqaüd proqramı” müsabiqəsinin test imtahanı mərhələsinə start verilir.
Qeyd edək ki, müsabiqədə iştirak üçün daxil olmuş bütün müraciətlərə aidiyyəti üzrə baxılaraq, əvvəlcədən elan edilmiş şərtlərə cavab verən bütün namizədlər test imtahanı mərhələsində iştirak hüququ əldə ediblər.
İmtahan 13 avqust 2022-ci il tarixində saat 10:00-da “AzerGold” QSC-nin baş ofisində keçiriləcək. İmtahanda iştiraka dair rəsmi bildiriş alan namizədlərdən 13 avqust tarixində, saat 09:40-dan gec olmayaraq Bakı şəhəri, Mikayıl Müşfiq küçəsi 2H ünvanına gəlmələri xahiş olunur. İmtahanın müddəti 1 saatdır.

The written test stage of the second "Scholarship program" contest announced by "AzerGold" Closed Joint Stock Company (CJSC) for undergraduates studying mining engineering is starting.
Notably, all the applications submitted for the participation were reviewed according to their relevance, and those who had met the preliminary requirements got the right to participate in the written test stage.
The exam will be held on August 13, 2022 at 10:00 at the head office of "AzerGold" JSC. Those who have received an official notification are requested to come to the address 2H, Mikayil Mushfig Street, Baku, no later than 09:40 on August 13. The duration of the exam is 1 hour.