“Gəncə” Voleybol Klubunun təlim-məşq bazası ziyarət edilib
“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin üzvü – Sədrin müavini Xəyyam Fərzəliyev, Daşkəsən rayon icra hakimiyyətinin başçısı Orxan Abbasov və Göygöl rayon icra hakimiyyətinin başçısı Vüqar Novruzov Gəncə-Daşkəsən regionunu voleybol üzrə Azərbaycan yüksək liqasında təmsil edən “Gəncə” Voleybol Klubunun təlim-məşq bazasını ziyarət ediblər.
Qonaqlar Gəncə İdman Sarayında Səhmdar Cəmiyyətinin baş sponsoru olduğu klubun komanda üzvləri və məşqçiləri ilə görüşüb, məşq prosesini izləyiblər.
Daha sonra klubun gələcək planları, ehtiyacları, heyətin gücləndirilməsi istiqamətində atılacaq addımlar barədə geniş fikir mübadiləsi aparılıb. Qonaqlar qar voleybolu üzrə Azərbaycan kubokunun qalibi olan klubun cari çempionatda  da yüksək nailiyyətlər əldə edəcəyinə inandıqlarını bildirərək, komandaya uğurlar arzulayıblar.

The training base of the “Ganja” Volleyball club was visited
Member of the Executive Board of AzerGold CJSC – Deputy Chairman Khayyam Farzaliyev, Head of the Dashkasan District Executive Power Orkhan Abbasov, and Head of the Goygol District Executive Power Vugar Novruzov visited the training base of the “Ganja” Volleyball Club, which represents the Ganja-Dashkasan region in the Azerbaijan High Volleyball League.
The guests met with the team members and coaches of the club, which is sponsored by the Joint Stock Company, at the Ganja Sports Palace and observed the training process.
Then, a wide exchange of views was held on the club's plans, its needs, and the steps to be taken to strengthen the staff. The guests expressed their belief that the club, which is the winner of the Azerbaijan Cup in snow volleyball, will achieve great success in the current championship and wished the team success.