“AzerGold” QSC-də “Yüksəliş” müsabiqəsi çərçivəsində növbəti mentorluq görüşü keçirilib
“AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyətinin (QSC) İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov Mentorluq Proqramı çərçivəsində dördüncü “Yüksəliş” müsabiqəsinin qalibi Aslan Həsənli ilə növbəti görüş keçirib.
Görüş zamanı dövlət idarəetmə modelləri, qərarvermə proseslərinin təşkili, maraqlı tərəflərin gözləntiləri qarşılığında balanslaşdırılmış və effektiv iş mexanizmlərinin qurulması kimi mövzular ətrafında geniş müzakirələr aparılıb.
Mentorluq Proqramı çərçivəsində Zakir İbrahimov dövlət qurumları, tərəfdaşlar, biznes subyektləri və beynəlxalq partnyorlarla səmərəli əməkdaşlıq təcrübələri barədə məlumat verib, eləcə də real iş təcrübəsindən nümunələr paylaşaraq idarəetmə bacarıqlarının inkişafı istiqamətində tövsiyələrini çatdırıb.

The following meeting with the winners of the “Yüksəliş” competition was held at “AzerGold” CJSC
Zakir Ibrahimov, Chairman of the Board of the “AzerGold” Closed Joint Stock Company (CJSC), held a meeting with Aslan Hasanli, one of the winners of the 4th “Yüksəliş” competition’s Mentorship Program.
Key topics discussed at the meeting included public administration models, decision-making processes, and the development of effective working mechanisms aligned with stakeholder expectations.
Zakir Ibrahimov elaborated on effective cooperation practices with various stakeholders and shared recommendations, supported by real work experiences, for developing management competencies.