“AzerGold” QSC-nin rəhbərliyi və kollektivi Zəfər parkını ziyarət edib
27 Sentyabr – Anım Günü ilə əlaqədar “AzerGold” Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti (QSC) və onun törəmə şirkətləri - “Daşkəsən Dəmir Filiz” MMC və “AzerBlast” MMC-nin rəhbərliyi və kollektivi Bakı şəhərində inşası davam etdirilən Zəfər parkını ziyarət ediblər.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, müzəffər Ali Baş Komandan İlham Əliyevin liderliyi ilə 44 günlük Vətən müharibəsində əldə edilmiş şanlı qələbənin, Zəfər tariximizin əbədiləşdirilməsi və şəhidlərimizin əziz xatirəsinə ehtiramın növbəti ifadəsi olan parkın girişindəki xatirə daşının önünə gül dəstələri düzülüb, ölkəmizin müstəqilliyi, ərazi bütövlüyü uğrunda canlarından keçən qəhrəmanlarımız dərin hörmətlə yad edilib.

AzerGold CJSC’s Management and Staff to Visit the Victory Park
On the occasion of September 27 - Remembrance Day, the management and staff of AzerGold Closed Joint-Stock Company (CJSC) and its subsidiaries Dashkasan Iron Ore LLC and AzerBlast LLC visited the Victory Park under construction in Baku.
They laid floral tributes in front of the memorial stone at the entrance of the Park, which is another expression of respect for the glorious victory achieved in the 44-day Patriotic War under the leadership of the President of the Republic of Azerbaijan, victorious Commander-in-Chief Ilham Aliyev, the perpetuation of our Victorious history, and the dear memory of our martyrs, and honored with deep respect the memory of our heroes who died for the independence and territorial integrity of our country.