“AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədri “Gəncə” Voleybol Klubunun rəhbərliyi ilə görüşüb
14 dekabr tarixində “AzerGold” QSC-nin və baş sponsoru olduğu “Gəncə” Voleybol Klubunun rəhbərliyi arasında görüş keçirilib.
Səhmdar Cəmiyyətinin İdarə Heyətinin sədri Zakir İbrahimov əvvəlcə “Gəncə" VK-nın Azərbaycan Yüksək Liqasının 3-cü turunda əldə etdiyi vacib qələbə münasibətilə təbrik edərək, komandaya növbəti oyunlarda da uğurlar arzu edib. İdarə Heyətinin sədri ölkəmizdə müxtəlif idman növlərinin inkişafı istiqamətində həyata keçirilən ardıcıl və sistemli tədbirlərə əlavə töhfə vermək məqsədilə “AzerGold” QSC-nin korporativ sosial məsuliyyət layihələri çərçivəsində hasilat və istehsalat fəaliyyəti həyata keçirdiyi Gəncə-Daşkəsən iqtisadi rayonunda idmanın, o cümlədən voleybolun təşviqi, infrastrukturun qurulması istiqamətində gördüyü işlərdən danışıb.
Daha sonra “Gəncə” VK-nın Müşahidə Şurasının sədri, millət vəkili Müşfiq Cəfərov əyalət klubunun inkişafına göstərdiyi xüsusi dəstəyə görə Səhmdar Cəmiyyətinə təşəkkür edərək, komandanın fəaliyyəti və klubunun gələcək planları barədə ətraflı məlumat verib.
“Gəncə” VK-nın prezidenti Elvar Osmanov Azərbaycan Yüksək Liqası və Kubokunda yüksək nəticələr əldə edərək, ölkəmizi beynəlxalq yarışlarda təmsil etmək niyyətində olduqlarını diqqətə çatdırıb.
Komandanın baş məşqçisi Sergey Çasnavitski isə heyətin daha da gücləndirilməsi istiqamətində atılan addımlardan bəhs edib.
Zakir İbrahimov hədəflərə çatmaqda klub rəhbərliyi, məşqçilər heyəti və voleybolçulara müvəffəqiyyətlər, Gəncə-Daşkəsən regionunu Yüksək Liqada təmsil edən “Gəncə” klubuna parlaq qələbələr arzu edib.
Görüşün sonunda klubun adından “AzerGold” QSC-nin İdarə Heyətinin sədrinə xatirə hədiyyələri təqdim edilib.

Chairman of the Executive Board of AzerGold CJSC met with the Ganja volleyball club managers
On December 14, a meeting was held between the management of Ganja volleyball club and its major sponsor AzerGold CJSC.
First, Zakir Ibrahimov, Chairman of the Executive Board of AzerGold, congratulated the Ganja volleyball club on its success in the 3rd round of the Azerbaijan Premier League and wished the team positive results in the next games. The Chairman spoke about the activities of AzerGold CJSC in promoting sports within its corporate social responsibility, including volleyball, and about the provided infrastructure in the Ganja-Dashkasan region, where the Company operates, and mentioned that all these activities are aimed at contributing to the state policy in this sphere.
Later on, MP Mushfig Jafarov, Chairman of the Supervisory Board of the Ganja volleyball club, expressed his gratitude to AzerGold CJSC for its support to the club and provided detailed information about the team’s activities and future plans.
Elvar Osmanov, President of the Ganja volleyball club, noted that they are eager to achieve high results in the Azerbaijan Premier League and Azerbaijan Cup and represent our country in international competitions.
Sergey Chasnavitsky, the team’s head coach, spoke about the taken measures to make the team stronger.
At the end, Zakir Ibrahimov wished every success to the club’s management, coaches and players in achieving their goals, and triumphs to the Ganja club, which represents the Ganja-Dashkasan region in the Premier League.
The meeting was ended by presenting commemorative gifts to the Chairman of the Executive Board of AzerGold CJSC on behalf of the club.